Pieteiktie dalībnieki Tautas skrējienam Madona 2022


Vārds Uzvārds Klubs Gads Grupa
Ance Arama Madonas BJSS 2013 1 km Meitenes
Patrīcija Maija Dunde 2012 1 km Meitenes
Alīna Finartija 2012 1 km Meitenes
Meldra Indriksone BK Madona 2012 1 km Meitenes
Felicita Jerofejeva Jēkabpils sporta skola/Skrien 2012 1 km Meitenes
Tabita Kušnere Madonas BJSS 2012 1 km Meitenes
Made Emīlija Macijevska Madonas BJSS 2012 1 km Meitenes
Agate Pavāre Madonas BJSS 2013 1 km Meitenes
Karlīna Pulkstene Madonas BJSS 2012 1 km Meitenes
Luīze Riekstiņa Madonas BJSS/OK Arona 2013 1 km Meitenes
Enija Skraustiņa Madonas BJSS 2013 1 km Meitenes
Adelīna Gerda Smiltàne Madonas BJSS 2013 1 km Meitenes
Ieva Zvirgzdiņa 2012 1 km Meitenes
Arvīds Birziņš 2012 1 km Zēni
Varis Galibeckis Birži 2012 1 km Zēni
Gustavs Goldbergs Madonas BJSS 2012 1 km Zēni
Kārlis Laimonis Ģipslis Madonas BJSS 2013 1 km Zēni
Raiens Juška Madona 2013 1 km Zēni
Edvards Kramerovskis Biatlona klubs Madona 2012 1 km Zēni
Patriks Krjukovs 2013 1 km Zēni
Jèkabs Kumsārs Madonas BJSS 2013 1 km Zēni
Gundars Līcītis Madonas BJSS 2013 1 km Zēni
Dāvids Romanovs CauneTeam 2013 1 km Zēni
Tomass Trods MadonasBJSS 2012 1 km Zēni
Nikolass Trušus 2012 1 km Zēni
Maksims Volčkovs CauneTeam 2010 1 km Zēni
Ričards Zeps Madonas BJSS 2012 1 km Zēni
Gustavs Šmits 2012 1 km Zēni
Deniss Žeiris CauneTeam 2013 1 km Zēni
Ance Evelīna Kerevica Lazdonas psk 2006 10 km Juniores
Elīza Madsena Madonas BJSS/OK Arona 2004 10 km Juniores
Anete Strauta Madonas BJSS/OK Arona 2005 10 km Juniores
Raivo Rihards Andrejevs Lazdonas psk 2004 10 km Juniori
Edijs Biķernieks Lazdonas psk 2006 10 km Juniori
Bruno Bīrītis Madonas BJSS 2005 10 km Juniori
Kristers Kalniņš Lazdonas psk 2005 10 km Juniori
Roberts Kurzemnieks 2006 10 km Juniori
Aleksis Rieksts Lazdonas psk 2005 10 km Juniori
Daniels Zacests MadonaBJSS 2004 10 km Juniori
Keita Patrīcija Kolna Madonas Biatlona klubs 2007 10 km Meitenes
Kerija Krēmere Caune Team 2009 10 km Meitenes
Alise Gabriela Miteniece Jēkabpils 2008 10 km Meitenes
Inga Jansone Madona 1982 10 km S35
Kristīne Mutore Lazdonas psk 1983 10 km S35
Rudīte Nagla 1983 10 km S35
Dana Pizāne 1986 10 km S35
Aija Turka 1983 10 km S35
Ieviņa Lieldiena 1965 10 km S55
Kitija Auziņa Madona 1996 10 km Sievietes
Ilze Drozdova SK Bulta 1994 10 km Sievietes
Ineta Jerofejeva Skrien Jēkabpils! 1987 10 km Sievietes
Sanita Kalniņa 1988 10 km Sievietes
Sabīne Mika 1987 10 km Sievietes
Rūta Stiprā Mežmalas 1993 10 km Sievietes
Anni Tatsi 1991 10 km Sievietes
Sandis Kurzemnieks 1978 10 km V35
Sandris Riekstiņš Madonas BJSS/OK Arona 1978 10 km V35
Sandijs Skaris 1982 10 km V35
Juris Galibeckis Birži 1975 10 km V45
Arvīds Kostomārovs Biksēre 1975 10 km V45
Uldis Lapsa 1966 10 km V55
Antis Zunda Gulbene 1961 10 km V55
Aivars Žugris Preiļi 1961 10 km V55
Mārtiņš Babkins SK BULTA 1991 10 km Vīrieši
Jānis Jerofejevs Skrien Jēkabpils! 1989 10 km Vīrieši
Andris Jubelis ZS Kaupēri 1989 10 km Vīrieši
Ronaldo Negru Lazdonas psk 2002 10 km Vīrieši
Jānis Plāte 1995 10 km Vīrieši
Guy Sabo-Bar Ergli 1991 10 km Vīrieši
Karolīna Borovikova Beciņas 2018 200 m Meitenes
Karolīna Finartija 2019 200 m Meitenes
Mia Juška Madona 2019 200 m Meitenes
Gerda Kārkliņa 2018 200 m Meitenes
Edžus Jubelis Madona 2018 200 m Zēni
Niks Krauklis 2019 200 m Zēni
Bruno Mežkazs Olimpiskaie šāvēji pie Sandra 2020 200 m Zēni
Kriss Skraustiņš 2018 200 m Zēni
Oto Šulcs 2019 200 m Zēni
Kristīne Borovikova Beciņas / Madonas BJSS 2008 3 km Jaunietes
Undīne Lūse Madonas BJSS 2008 3 km Jaunietes
Luīze Miglone Caune Team 2009 3 km Jaunietes
Estere Piksone SK ASM 2009 3 km Jaunietes
Alise Plāte CauneTeam 2009 3 km Jaunietes
Elìna Ieva Rivseniece Madonas BJSS 2009 3 km Jaunietes
Helēna Roštoka Caune Team 2008 3 km Jaunietes
Arvita Tomovica Madonas BJSS 2008 3 km Jaunietes
Terēze Turka 2008 3 km Jaunietes
Ance Upeneice Madonas BJSS 2008 3 km Jaunietes
Dārta Šķēle CauneTeam 2009 3 km Jaunietes
Martins Arama Madonas BJSS 2010 3 km Jaunieši
Everts Bekasovs Privāti 2010 3 km Jaunieši
Raivis Markuss Drozds Madonas BJSS 2010 3 km Jaunieši
Raivis Galibeckis Birži 2010 3 km Jaunieši
Edvīns Ļitvins Madonas BJSS 2008 3 km Jaunieši
Markuss Mickevičs Madonas BJSS 2009 3 km Jaunieši
Toms Pavlovs Madonas BJSS 2008 3 km Jaunieši
Kārlis Rudzītis Madonas BJSS 2009 3 km Jaunieši
Danils Volčkovs CauneTeam 2010 3 km Jaunieši
Armands Zālītis Madonas BJSS 2008 3 km Jaunieši
Mārtiņš Zvirgzdiņš BJSS 2008 3 km Jaunieši
Alekss Škaļikovs Madonas BJSS 2008 3 km Jaunieši
Arta Pinka Madonas BJSS 2005 3 km Juniores
Lauma Riekstiņa Madona 2007 3 km Juniores
Amanda Rimša Madonas BJSS 2005 3 km Juniores
Samata Ščucka Madonas BJSS 2005 3 km Juniores
Artùrs Audže Madonas BJSS 2007 3 km Juniori
Teodors Fiņķis Madonas BJSS 2007 3 km Juniori
Ralfs Frīdvalds Madonas BJSS 2005 3 km Juniori
Kristiāns Rinass Madonas BJSS 2007 3 km Juniori
Reinis Rivsenieks Madonas BJSS 2007 3 km Juniori
Emīlija Līna Ābelniece Madonas BJSS 2011 3 km Meitenes
Karlīna Bērziņa Madonas BJSS 2011 3 km Meitenes
Undīne Ceplīte OK Arona - Ērgļi 2011 3 km Meitenes
Amēlija Platā Madonas sporta skola 2011 3 km Meitenes
Dārta Ruļuka BK Madona 2011 3 km Meitenes
Ieva Sprukste Madonas BJSS 2011 3 km Meitenes
Marta Strazdiņa Madonas BJSS 2011 3 km Meitenes
Elizabete Vucāne 2011 3 km Meitenes
Evelìna Zvirgzdiņa Madonas BJSS 2011 3 km Meitenes
Ruta Kozlovska Madona 1956 3 km Seniores
zinaida racenaja Madona 1943 3 km Seniores
Dzidra Širve Madona 1949 3 km Seniores
Pēteris Eriņš 1955 3 km Seniori
VLADIMIRS KALLASS GULBENE 1945 3 km Seniori
Una Arama Aramiņi 1985 3 km Sieviešu atklātā
Laura Biķerniece 1989 3 km Sieviešu atklātā
Anete Juška Madona 1987 3 km Sieviešu atklātā
Ieva Lavrinoviča 1992 3 km Sieviešu atklātā
daniela keita lielupe Madona 2002 3 km Sieviešu atklātā
Amanda Mažajeva 2000 3 km Sieviešu atklātā
Laura Meldere Olimpiskaie šāvēji pie Sandra 2000 3 km Sieviešu atklātā
Gunita Miteniece Jēkabpils 1984 3 km Sieviešu atklātā
Laura Prūse 1993 3 km Sieviešu atklātā
Liga Riekstiņa Madona 1984 3 km Sieviešu atklātā
Zane Robalde OK Arona 1993 3 km Sieviešu atklātā
loreta Umperoviča Madona 1975 3 km Sieviešu atklātā
Martina Džeina Vītoliņa 2000 3 km Sieviešu atklātā
Ramona Vucāne Madona 1988 3 km Sieviešu atklātā
Laila Zvejsalniece Mežmalas 1986 3 km Sieviešu atklātā
Artis Ancēns Olimpiskie šāvēji pie Sandra d 1985 3 km Vīriešu atklātā
Normunds Arama Aramiņi 1981 3 km Vīriešu atklātā
Edijs Eleksis 2000 3 km Vīriešu atklātā
Valters Gotlaufs 1994 3 km Vīriešu atklātā
Māris Lazdiņš 1987 3 km Vīriešu atklātā
Reinis Mežkazs Olimpiskaie šāvēji pie Sandra 1991 3 km Vīriešu atklātā
Agris Pavlovs 1983 3 km Vīriešu atklātā
Roberts Robalds OK Arona 1987 3 km Vīriešu atklātā
Klāvs Stiprais Mežmalas 1995 3 km Vīriešu atklātā
Toms Tipainis Olimpiskaie šāvēji pie Sandra 1997 3 km Vīriešu atklātā
Renārs Vasiļjevs Jēkabpils 2001 3 km Vīriešu atklātā
Aivis Šulcs 1994 3 km Vīriešu atklātā
Renārs Frīdvalds Madonas BJSS 2011 3 km Zēni
Jānis Iesalnieks Madonas BJSS 2011 3 km Zēni
Kristers Krafts Madonas BJSS 2011 3 km Zēni
Emīls Kurzemnieks Nav kluba 2011 3 km Zēni
Edgars Ošenieks Madonas BJSS 2011 3 km Zēni
Emīls Turks BJSS 2011 3 km Zēni
Ņikita Volčkovs CauneTeam 2011 3 km Zēni
Markuss Ščuckis Madonas BJSS 2011 3 km Zēni
Jete Kārkliņa 2016 500 m Meitenes 1
Kate Pavlova 2016 500 m Meitenes 1
Dārta Robalde OK Arona 2017 500 m Meitenes 1
Evelīna Finartija 2014 500 m Meitenes 2
Selīna Jerofejeva Jēkabpils sporta skola/Skrien 2014 500 m Meitenes 2
Nikola Konstantinova CauneTeam 2014 500 m Meitenes 2
Patrīcija Kraukle Madonas BJSS 2014 500 m Meitenes 2
Rūta Ošeniece 2015 500 m Meitenes 2
Marta Rudzīte Kusa 2015 500 m Meitenes 2
Odrija Skraustiņa 2015 500 m Meitenes 2
Marta Stradiņa Agneses Caunes 2015 500 m Meitenes 2
Sofija Škaļikova MBJSS 2014 500 m Meitenes 2
Diana Škaļikova CauneTeam 2015 500 m Meitenes 2
Haralds Ābrams 2017 500 m Zēni 1
Marko Arama Aramiņi 2017 500 m Zēni 1
Edgars Borovikovs Beciņas 2017 500 m Zēni 1
Emīls Ļeonovičs 2017 500 m Zēni 1
Valters Krišāns 2017 500 m Zēni 1
Daniels Matisāns 2016 500 m Zēni 1
Valters Pulkstenis 2017 500 m Zēni 1
Raivis Ruļuks Ruļuki 2016 500 m Zēni 1
Jēkabs Vucāns Madona 2017 500 m Zēni 1
Kārlis Ābrams 2014 500 m Zēni 2
Dins Ceplītis Ērgļi 2015 500 m Zēni 2
Teo Elksnītis 2015 500 m Zēni 2
Everts Jubelis Zs Kaupēri 2015 500 m Zēni 2
Rihards Krišāns 2014 500 m Zēni 2
Emīls Nils Krūmiņš Madonas BJSS 2014 500 m Zēni 2
Emils Pavlovs 2014 500 m Zēni 2
Edgars Ruļuks Ruļuki 2014 500 m Zēni 2
Laura Biķerniece 1989 Ratiņu skrējiens Mammas
Elīna Borovikova Beciņas 2021 Ratiņu skrējiens Mammas
Nora Kārkliņa 2021 Ratiņu skrējiens Mammas
Elīza Matisāne 2020 Ratiņu skrējiens Mammas
Ritvars Robalds OK Arona 2021 Ratiņu skrējiens Mammas
Edžus Mitenieks Jēkabpils 2020 Ratiņu skrējiens Tēti
SĀRA SABO Ergli 2021 Ratiņu skrējiens Tēti
Gustavs Veckalniņš Veckalniņi 2021 Ratiņu skrējiens Tēti