Pieteiktie dalībnieki Latvijas Čempionātam slēpošanā 1. posmam. Entered competitors for Latvian skiing championship 1. stage


FIS code Vārds/Name Uzvārds/Surname Klubs/Club Gads/Year Grupa/Group Dalība/Entry
3555030 Kitija Auziņa Madona 1996 S 14.01 15.01
3555091 Zlata Pancerko Daugavpils ISVS 2002 S 14.01
3555098 Līga Volka Krāslavas novada Sporta skola 2004 S 14.01 15.01
Marta Butkus Siguldas Sporta skola 2013 S10 15.01
Sofija Beinerte Siguldas Sporta skola 2013 S10 14.01 15.01
Marta Šnepa - Šnepe Siguldas Sporta skola 2015 S10 15.01
Elza Leimane Siguldas Sporta skola 2015 S10 15.01
Sofija Maculēviča Carnikava 2014 S10 15.01
Jasmīna Treikmane CPSS 2013 S10 14.01 15.01
Rebeka Martinova CPSS 2013 S10 14.01 15.01
Lote Raudziņa CPSS 2013 S10 14.01
Alise Krastiņa CPSS 2014 S10 14.01
Melānija Reičela Ozoliņa Lidojošais Slēpotājs 2013 S10 15.01
Viktorija Ameļčenkova Balvu sporta skola 2014 S10 14.01
Sofija Škaļikova Madonas BJSS 2014 S10 14.01
Elizabete Kolveite Madonas BJSS 2013 S10 14.01
Ance Arama Madonas BJSS 2013 S10 14.01
Agate Pavāre Madonas BJSS 2013 S10 14.01
Enija Skraukstiņa Madonas BJSS 2013 S10 14.01
Patrīcija Kraukle Madonas BJSS 2014 S10 14.01 15.01
Angelīna Pudāne Daugavpils ISVS 2014 S10 14.01
Lauma Glāzniece Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2014 S10 14.01 15.01
Anitra Čable Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2015 S10 14.01 15.01
Stefānija Buligina Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2013 S10 14.01 15.01
Anete Čable Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2013 S10 14.01 15.01
Santa Kuligina CPSS 2014 S10 14.01
Loreta Melnirbe CPSS 2013 S10 14.01
Beāte Mozuļčika CPSS 2014 S10 14.01
Luīze Spalviņa CPSS 2014 S10 14.01 15.01
Elēna Bremze Ogre OK/Ogres novads 2013 S10 14.01
Melisa Petroviča CPSS 2013 S10 14.01 15.01
Paula Alise Jaunzema CPSS 2013 S10 14.01 15.01
Tīna Groševa CPSS 2014 S10 14.01 15.01
Elīsa Pētersone CPSS 2013 S10 14.01
Marta Klauģe CPSS 2014 S10 14.01
Alīsija Kimberlija Zariņa CPSS 2014 S10 14.01
Maija Putāne SS Arkādija 2013 S10 14.01 15.01
Amēlija Koroševska SS Arkādija 2013 S10 14.01 15.01
Elza Lote Zvaigzne CPSS 2014 S10 14.01
Marta Bašķere CPSS 2015 S10 14.01
Jasmīna Naktina Ogres biatlona klubs 2013 S10 14.01
Adele Anna Apine CPSS 2014 S10 14.01
Dārta Žurovska CPSS 2013 S10 14.01
Adele Millere CPSS 2015 S10 14.01
Ariana Kodaļeva Alūksnes sporta skola 2013 S10 14.01 15.01
Maija Meijere 2013 S10 14.01 15.01
Herta Butkus Siguldas Sporta skola 2012 S12 15.01
Agnese Dārziņa Siguldas Sporta skola 2012 S12 15.01
Estere Čirjevska Siguldas Sporta skola 2012 S12 15.01
Dārta Ruļuka Madonas BJSS 2011 S12 14.01 15.01
Elza Krastiņa CPSS 2012 S12 14.01 15.01
Marta Brence CPSS 2012 S12 14.01 15.01
Marta Rodionova Talsu novada sporta skola 2011 S12 14.01
Elīza Vēdzele Talsu novada sporta skola 2012 S12 14.01
Estere Vanaga Talsu novada sporta skola 2012 S12 14.01
Inese Pitrāne Krāslavas novada sporta skola 2011 S12 14.01 15.01
Evelīna Kripašova Krāslavas novada sporta skola 2011 S12 14.01 15.01
Dace Kairāne Krāslavas novada sporta skola 2011 S12 14.01 15.01
Ieva Zvirgzdiņa Madonas BJSS 2012 S12 14.01 15.01
Meldra Indriksone Madonas BJSS 2012 S12 14.01 15.01
Rita Dilba Krāslavas novada Sporta skola 2012 S12 14.01 15.01
Evija Avsjukeviča Krāslavas novada Sporta skola 2011 S12 14.01 15.01
Luīze Čodere Lidojošais Slēpotājs 2012 S12 15.01
Amēlija Platā Madonas BJSS 2011 S12 14.01
Sabīne Mālniece Madonas BJSS 2011 S12 14.01
Estere Labuce Madonas BJSS 2011 S12 14.01
Patrīcija Maija Dunde Madonas BJSS 2012 S12 14.01
Sabīne Ciukore Madonas BJSS 2012 S12 14.01
Marija Kozlova Daugavpils ISVS 2011 S12 14.01
Madara Ploriņa Madonas BJSS 2012 S12 14.01 15.01
Alise Vanaga Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2012 S12 14.01 15.01
Mišela Tīna Berkolde Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2011 S12 14.01 15.01
Zane Salmiņa CPSS 2011 S12 14.01 15.01
Sendija Līva Dūmiņa CPSS 2011 S12 14.01 15.01
Adele Šlēziņa CPSS 2011 S12 14.01 15.01
Nellija Puriņa CPSS 2011 S12 14.01 15.01
Justīne Adlere CPSS 2012 S12 14.01
Elza Ezeriete CPSS 2011 S12 14.01
Lote Sukure CPSS 2012 S12 14.01
Mare Virgīnija Runce CPSS 2012 S12 14.01
Madara Dimitere CPSS 2012 S12 14.01
Katrīna Gaile SS Arkādija 2011 S12 14.01 15.01
Elza Radziņa SS Arkādija 2011 S12 14.01 15.01
Ulrika Rutule SS Arkādija 2012 S12 14.01 15.01
Hanna Rutule SS Arkādija 2012 S12 14.01 15.01
Katrīna Hansone SS Arkādija 2012 S12 14.01 15.01
Adriāna Eisaka Ogres biatlona klubs 2011 S12 14.01
Estere Piksone SK ASM 2009 S14 14.01 15.01
Sabīne Grudule Madonas BJSS 2010 S14 14.01 15.01
Elizabete Keita Ozoliņa Madonas BJSS 2010 S14 14.01 15.01
Dārta Šķēle Madonas BJSS 2009 S14 14.01 15.01
Alise Plāte Madonas BJSS 2009 S14 14.01 15.01
Lāsma Marta Beķere Madonas BJSS 2009 S14 14.01 15.01
Luīze Miglone Madonas BJSS 2009 S14 14.01 15.01
Kerija Krēmere Madonas BJSS 2009 S14 14.01 15.01
Laura Ramata CPSS 2010 S14 14.01
Samanta Krūmiņa Gulbenes BJSS 2010 S14 14.01 15.01
Patrīcija Rutka Gulbenes BJSS 2010 S14 14.01 15.01
Agate Sīmane Gulbenes BJSS 2010 S14 15.01
Ariana Tribisa Krāslavas novada Sporta skola 2009 S14 14.01 15.01
Marta Petersone Alūksnes sporta skola 2009 S14 14.01
Sindija Kolomegina Madonas BJSS 2009 S14 14.01
Jeļizaveta Boroņenko Daugavpils ISVS 2010 S14 14.01
Ella Čeme Daugavpils ISVS 2010 S14 14.01
Amanda Jozepa Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2009 S14 14.01 15.01
Annija Krieviņa CPSS 2009 S14 14.01 15.01
Kate Āboltiņa CPSS 2009 S14 14.01
Paula Riekstiņa CPSS 2009 S14 14.01
Līva Lielbārde CPSS 2010 S14 14.01
Estere Naprejenko CPSS 2009 S14 14.01
Kate Skujiņa SS Arkādija 2009 S14 14.01 15.01
Anna Gaile SS Arkādija 2009 S14 14.01 15.01
Helēna Meri SS Arkādija 2010 S14 14.01 15.01
Līva Kalniņa SS Arkādija 2010 S14 14.01 15.01
Alise Apse Ogres biatlona klubs 2010 S14 14.01 15.01
Amanda Husāre Balvu sporta skola 2009 S14 14.01
Anete Vintiša Madonas BJSS 2010 S14 14.01
Liene Riekstiņa Madonas BJSS 2010 S14 14.01
Keita Patrīcija Kolna Madonas BJSS 2007 S16 14.01 15.01
Maija Rodionova Talsu novada sporta skola 2008 S16 14.01
Kate Novicāne Siguldas Sporta Skola 2007 S16 14.01
Martīne Djatkoviča Krāslavas novada sporta skola 2008 S16 14.01 15.01
Helēna Roštoka Madonas BJSS 2008 S16 14.01 15.01
Stella Bleidele Cpss 2007 S16 14.01
Patrīcija Ozoliņa Cpss 2007 S16 14.01
Valērija Burceva Krāslavas novada Sporta skola 2008 S16 14.01 15.01
Estere Straume Alūksnes sporta skola 2008 S16 14.01 15.01
Linda Elizebete Brilte Alūksnes sporta skola 2008 S16 14.01
Rēzija Nagle Madonas BJSS 2008 S16 14.01
Keitija Naprejenko CPSS 2007 S16 14.01
Amēlija Zaķe CPSS 2008 S16 14.01 15.01
Estere Sukure CPSS 2008 S16 14.01
Rūta Židava CPSS 2008 S16 14.01
Alise Paulova CPSS 2008 S16 14.01
Laura Alziņa CPSS 2008 S16 14.01 15.01
Elma Bremze Ogre OK/Ogres novads 2008 S16 14.01
3555119 Amanda Reilija Zariņa SS Arkādija 2008 S16 14.01 15.01
Elizabete Gaile SS Arkādija 2008 S16 14.01 15.01
Amēlija Tīna Zariņa SS Arkādija 2008 S16 14.01
Loreta Kamzola Balvu sporta skola 2007 S16 14.01
Keita Marcinkeviča Siguldas Sporta Skola 2008 S16 14.01 15.01
Anete Salava Siguldas Sporta Skola 2007 S16 14.01
Eleanora Labsvīra Siguldas Sporta Skola 2008 S16 14.01 15.01
Ance Upeniece Madonas BJSS 2008 S16 14.01
Undīne Lūse Madonas BJSS 2008 S16 14.01
Patrīcija Buša Siguldas Sporta Skola 2006 S18 14.01 15.01
Līna Bērziņa Madonas BJSS 2006 S18 15.01
3555107 Adriāna Šuminska Krāslavas novada Sporta skola 2005 S18 14.01 15.01
3555106 Elizabete Slotiņa CPSS 2005 S18 14.01 15.01
3555105 Elza Bleidele CPSS 2005 S18 14.01
3555104 Estere Volfa CPSS 2005 S18 14.01
3555115 Madara Veckalniņa Madonas BJSS 2006 S18 14.01
Luīza Jakovļeva Aizkraukles 2006 S18 14.01
Anete Strauta Madonas BJSS 2005 S18 14.01
3555113 Linda Kaparkalēja Madonas BJSS 2006 S18 14.01 15.01
3555114 Lauma Vīgante Madonas BJSS 2006 S18 14.01 15.01
3555108 Marta Bukša SS Arkādija 2005 S18 14.01 15.01
3555109 Ulrika Garisone SS Arkādija 2005 S18 15.01
3555110 Adriana Osmane SS Arkādija 2005 S18 14.01 15.01
3555118 Elīze Bremze Ogre OK/Ogres novads 2005 S18 14.01 15.01
3555100 Signe Miķelsone CPSS 2003 S20 14.01
3555101 Ieva Vaļska CPSS 2003 S20 15.01
3555099 Jana Volka Krāslavas novada Sporta skola 2004 S20 14.01 15.01
3555112 Jolanta Pence Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2004 S20 14.01 15.01
3555083 Samanta Krampe SS Arkādija 2003 S20 14.01 15.01
3555117 Žozefīne Zavjalova Ogre OK/Ogres novads 2004 S20 14.01 15.01
Žanete Leimane 1967 S50 15.01
Elita Zālīte 1967 S50 15.01
Zinaīda Rācenāja Madona 1943 S60 15.01
3961101 Klaus Jungbluth Rodriguez 1979 V 14.01 15.01
3550100 Valdis Bodnieks NSWACT XC Club 1983 V 14.01 15.01
3550250 Valerijs Bodnieks Madona 1983 V 14.01 15.01
3550238 Andris Jubelis Madona 1989 V 14.01
3550209 Niks Saulītis Madona 2001 V 14.01 15.01
3550237 Edgars Bernāns - 1986 V 14.01 15.01
3550147 Raimo Vigants Madona 1999 V 14.01 15.01
3550185 ROBERTS BĒRZIŅŠ 1989 V 14.01
3780104 Ričardas Katkevičius SK MARSAS 1990 V 15.01
3550226 Aleksandrs Artūrs Ļūļe SS Arkādija 2002 V 14.01 15.01
3390166 Martin Nassar Viljandi Skiclub 1993 V 15.01
3550114 Indulis Bikse IB SKI TEAM 1995 V 14.01 15.01
3550107 Nauris Raize Madonas BJSS 1994 V 14.01
Rūdolfs Kārlis Spulle Cēsis 2013 V10 14.01
Olivers Paio Siguldas Sporta skola 2015 V10 15.01
Eduards Vanags Siguldas Sporta skola 2014 V10 15.01
Mihails Maculēvičs Carnikava 2014 V10 15.01
Toms Derkusovs Talsu novada sporta skola 2013 V10 14.01
Edgars Ruļuks Madonas BJSS 2014 V10 14.01 15.01
Sergejs Buklovskis Balvu sporta skola 2014 V10 14.01
Rojs Circenis Balvu sporta skola 2015 V10 14.01
Marts Jaunzems Alūksnes sporta skola 2013 V10 14.01
Meinards Maksimovs Balvu sporta skola 2015 V10 14.01
Markuss Sniķeris Alūksnes sporta skola 2015 V10 14.01
Adrians Logins Balvu sporta skola 2013 V10 14.01
Dairis Razminovičs Balvu sporta skola 2015 V10 14.01
Rojs Strods Madonas BJSS 2013 V10 14.01
Kārlis Laimonis Gipslis Madonas BJSS 2014 V10 14.01
Rūdolfs Kalvis Kupcis Madonas BJSS 2013 V10 14.01
Eduards Labucis Madonas BJSS 2013 V10 14.01
Kristaps Zvirgzdiņš Madonas BJSS 2014 V10 14.01
Daniels Biezais Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2013 V10 14.01 15.01
Arnis Čablis Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2013 V10 14.01 15.01
Ernests Berkolds Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2013 V10 14.01 15.01
Valters Vanags Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2013 V10 14.01 15.01
Adrians Avens CPSS 2013 V10 14.01 15.01
Jānis Bērziņš CPSS 2013 V10 14.01
Miķelis Klimovičs CPSS 2013 V10 14.01 15.01
Jānis Daniels Lūks CPSS 2013 V10 14.01
Rudolfs Žagars Alūksnes sporta skola 2015 V10 14.01
Rūdolfs Liepiņš CPSS 2014 V10 14.01 15.01
Gustavs Kalēja CPSS 2014 V10 14.01
Alberts Guslens Ogres biatlona klubs 2014 V10 14.01
Renārs Zaķis CPSS 2015 V10 14.01
Edvards Gailis Ogres biatlona klubs 2013 V10 14.01
Viestards Tirzmalis CPSS 2013 V10 14.01
Emīls Volkovs CPSS 2014 V10 14.01
Jēkabs Rūtiņs Ogres biatlona klubs 2013 V10 14.01
Rodrigo Freijs CPSS 2014 V10 14.01
Kārlis Lancs CPSS 2013 V10 14.01
Rafaels Jānis Rua CPSS 2014 V10 14.01
Miķelis Kalniņš Ogres biatlona klubs 2014 V10 14.01
Dāvids Romanovs Madonas BJSS 2013 V10 14.01 15.01
Deniss Žeiris Madonas BJSS 2013 V10 14.01
Jegors Boiko Daugavpils ISVS 2014 V10 14.01
Olivers Grīnbergs Siguldas Sporta skola 2011 V12 15.01
Edvards Kramerovskis Madonas BJSS 2012 V12 14.01 15.01
Maksims Ščitovs Madonas BJSS 2012 V12 14.01 15.01
Otto Gaiss CPSS 2012 V12 14.01 15.01
Gustavs Spolītis CPSS 2012 V12 14.01 15.01
Niklavs Kristaps Lapiņš CPSS 2012 V12 14.01 15.01
Rojs Skrastiņš CPSS 2012 V12 14.01 15.01
Markuss Āboliņš Talsu novada sporta skola 2011 V12 14.01
Raiens Freimanis Talsu novada sporta skola 2012 V12 14.01
Morics Gricmanis Talsu novada sporta skola 2012 V12 14.01
Marks Kārlsbergs Talsu novada sporta skola 2012 V12 14.01
Ralfs Lūsis Talsu novada sporta skola 2012 V12 14.01
Martins Lūsis Talsu novada sporta skola 2012 V12 14.01
Arseniy Gladin "Marsas" Lithuania 2011 V12 14.01 15.01
Gundars Cālītis CPSS 2012 V12 14.01
Māris Kūlītis Gulbenes BJSS 2011 V12 14.01 15.01
Pēteris Petrovs Gulbenes BJSS 2011 V12 14.01 15.01
Krišjānis Žeglovs Lidojošais Slēpotājs 2012 V12 15.01
Ernests Dambis Alūksnes sporta skola 2011 V12 14.01
Gatis Ernests Gāters Lidojošais Slēpotājs 2012 V12 15.01
Emīls Straume Alūksnes sporta skola 2011 V12 14.01
Jēkabs Švēde Lidojošais Slēpotājs 2011 V12 15.01
Kārlis Sniķeris Alūksnes sporta skola 2012 V12 14.01
Alekss Skuja Alūksnes sporta skola 2012 V12 14.01
Sergejs Baikovs Alūksnes sporta skola 2012 V12 14.01
Emīls Keišs Balvu sporta skola 2012 V12 14.01
Gustavs Goldbergs Madonas BJSS 2012 V12 14.01
Pēteris Plotka Madonas BJSS 2012 V12 14.01
Gustavs Lukaševics Madonas BJSS 2012 V12 14.01
Edgars Ošenieks Madonas BJSS 2011 V12 14.01
Deniss Mačionis Daugavpils ISVS 2012 V12 14.01
Nikita Dumskis Daugavpils ISVS 2011 V12 14.01
Krišjānis Kristans Ozols Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2012 V12 14.01 15.01
Ronalds Brekte Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2012 V12 14.01 15.01
Jēkabs Krēsliņš Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2012 V12 14.01 15.01
Dāvids Stepe Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2011 V12 14.01 15.01
Jāzeps Kubliņš Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2011 V12 14.01 15.01
Miķelis Salmiņš Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2011 V12 14.01 15.01
Artūrs Zaķis CPSS 2011 V12 14.01 15.01
Gustavs Bērziņš CPSS 2011 V12 14.01 15.01
Rūdolfs Šķēle CPSS 2011 V12 14.01
Jānis Artūrs Lingarts CPSS 2012 V12 14.01 15.01
Kristers Krists Bašķers CPSS 2011 V12 14.01
Andris Draudvila SK "Gavaitis" 2011 V12 14.01 15.01
Kristaps Klodžs CPSS 2012 V12 14.01
Martins Bogdanovs CPSS 2012 V12 14.01
Pauls Putniņš CPSS 2012 V12 14.01
Klāvs Gavars CPSS 2011 V12 14.01
Markuss Sniedze CPSS 2012 V12 14.01
Klāvs Sābulis CPSS 2012 V12 14.01 15.01
Patriks Zārdiņš CPSS 2012 V12 14.01
Pēteris Nebars CPSS 2011 V12 14.01
Gatis Šulcs CPSS 2011 V12 14.01
Oskars Viljams Marskels CPSS 2012 V12 14.01
Kalvis Ievalts Mežs SS Arkādija 2012 V12 14.01 15.01
Aleksandrs Meri SS Arkādija 2012 V12 14.01 15.01
Vilis Ozols-Ozoliņš SS Arkādija 2012 V12 14.01 15.01
Jurģis Kossovičs Ogres biatlona klubs 2012 V12 14.01
Henrijs Beinārs Ogres biatlona klubs 2012 V12 14.01
Pauls Mariuss Bernāns Ogres biatlona klubs 2012 V12 14.01
Kristaps Kripēns Ogres biatlona klubs 2011 V12 14.01
Gustavs Dambis CPSS 2011 V12 14.01
Ņikita Volčkovs Madonas BJSS 2011 V12 14.01
Gustavs Jankovičs Madonas bjss 2011 V12 14.01 15.01
Matīss Pavārs Madonas BJSS 2009 V14 14.01
Valts Vuškāns Madonas BJSS 2009 V14 14.01 15.01
Ervīns Kūlītis Madonas BJSS 2010 V14 14.01 15.01
Edgars Aivo Asaris Madonas BJSS 2010 V14 14.01
Marks Armands Birģelis Talsu novada sporta skola 2010 V14 14.01
Alekss Kalašņikovs Talsu novada sporta skola 2010 V14 14.01
Rihards Lozbers Talsu novada sporta skola 2009 V14 14.01
Leo Bilāns Siguldas Sporta Skola 2010 V14 14.01 15.01
Everts Novicāns Siguldas Sporta Skola 2009 V14 14.01
Roberts Tolpežņikovs Siguldas Sporta Skola 2009 V14 14.01 15.01
Ginters Bērziņš Madonas BJSS 2009 V14 14.01 15.01
Jānis Atlācis Cpss 2009 V14 14.01
Jānis Dreimanis Cpss 2009 V14 14.01 15.01
Armands Rutkis Gulbenes BJSS 2010 V14 14.01 15.01
Andis Kūlītis Gulbenes BJSS 2010 V14 14.01 15.01
Raivo Berkolds Gulbenes BJSS 2010 V14 14.01 15.01
Roberts Kondričs Gulbenes BJSS 2009 V14 14.01
Markuss Broks Lidojošais Slēpotājs 2009 V14 15.01
Kārlis Švēde Lidojošais Slēpotājs 2009 V14 15.01
Martins Arama Madonas BJSS 2010 V14 14.01
Adriāns Meržvinskis Madonas BJSS 2010 V14 14.01
Māris Lazdāns Daugavpils ISVS 2009 V14 14.01
Andrejs Lapa Daugavpils ISVS 2010 V14 14.01
Mārcis Glāznieks Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2010 V14 14.01 15.01
Jēkabs Jonins CPSS 2009 V14 14.01
Emīls Luhaers CPSS 2009 V14 14.01
Gustavs Zauriņš CPSS 2010 V14 14.01
Georgijs Dergunovs CPSS 2009 V14 14.01
Arturs Jānis Krastiņš Ogre OK/Ogres novads 2010 V14 14.01
Kristers Beikulis CPSS 2009 V14 14.01
Endijs Liepiņš CPSS 2010 V14 14.01
Mārcis Bridāgs CPSS 2010 V14 14.01
Andris Jurģis Stupelis CPSS 2009 V14 14.01
Armands Gulbis CPSS 2010 V14 14.01
Ernests Skride CPSS 2009 V14 14.01 15.01
Patriks Garisons SS Arkādija 2009 V14 14.01 15.01
Jēkabs Kurcišs SS Arkādija 2009 V14 14.01 15.01
Noa Rutulis SS Arkādija 2009 V14 14.01
Viesturs Ozols-Ozoliņš SS Arkādija 2009 V14 14.01 15.01
Roberts Straubergs SS Arkādija 2009 V14 14.01 15.01
Valts Skujiņš SS Arkādija 2010 V14 14.01 15.01
Rūdolfs Bricis SS Arkādija 2010 V14 14.01 15.01
Dmitrijs Timofejevs SS Arkādija 2010 V14 14.01 15.01
Alberts Gertmanis SS Arkādija 2010 V14 14.01 15.01
Alberts Laksis SS Arkādija 2010 V14 14.01 15.01
Ričards Hansons SS Arkādija 2009 V14 14.01 15.01
Jēkabs Kossovičs Ogres biatlona klubs 2010 V14 14.01
Alvis Pivors Ogres biatlona klubs 2009 V14 14.01
Eduards Ģemzis Ogres biatlona klubs 2009 V14 14.01
Reinis Mičs Balvu sporta skola 2009 V14 14.01
Raivis Markuss Drozds Madonas BJSS 2010 V14 14.01 15.01
Danils Volčkovs Madonas BJSS 2010 V14 14.01
Maksims Volčkovs Madonas BJSS 2010 V14 14.01
Artjoms Žeiris Madonas BJSS 2010 V14 14.01
Justs Umblejs Siguldas Sporta Skola 2009 V14 14.01 15.01
Raitis Ivanovs Madonas bjss 2009 V14 14.01 15.01
Roberts Jankovičs Madonas bjss 2009 V14 14.01 15.01
Mārcis Martemjanovs Madonas bjss 2010 V14 14.01 15.01
Marsels Kecko Madonas bjss 2010 V14 14.01 15.01
Bruno Bilāns Siguldas Sporta Skola 2007 V16 14.01 15.01
Adriāns Damme Siguldas Sporta Skola 2007 V16 14.01
Ričards Grants Siguldas Sporta Skola 2008 V16 14.01
Kristaps Paio Siguldas Sporta Skola 2007 V16 14.01 15.01
Renārs Grasis Ogre OK/Ogres novads 2007 V16 14.01 15.01
Mārtiņš Severīns Vecelis Krāslavas novada sporta skola 2007 V16 14.01 15.01
Gregors Pauliņš Krāslavas novada sporta skola 2007 V16 14.01 15.01
Indriķis Ints Circens Balvu Sporta skola 2007 V16 14.01 15.01
Bruno Šterns Ogre OK/Ogres novads 2007 V16 14.01
Alekss Škaļikovs Madonas BJSS 2008 V16 14.01
Armands Zālītis Madonas BJSS 2008 V16 14.01
Edvīns Ļitvins Madonas BJSS 2008 V16 14.01
Rauls Ikners Madonas BJSS 2008 V16 14.01
Alvis Tučs Gulbenes BJSS 2008 V16 14.01 15.01
Jānis Žagars Alūksnes sporta skola 2008 V16 14.01
Ernests Plotka Madonas BJSS 2007 V16 14.01
Aleksis Plotka Madonas BJSS 2007 V16 14.01
Kaspars Krūmiņš Madonas BJSS 2007 V16 14.01
Žanis Mačionis Daugavpils ISVS 2007 V16 14.01
Maksims Dumskis Daugavpils ISVS 2007 V16 14.01
Matīss Salmiņš Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2008 V16 14.01 15.01
Adrians Stepe Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2007 V16 14.01 15.01
Valters Osis Gulbenes BJSS 2007 V16 14.01 15.01
Ernests Solovjovs Talsu novada sporta skola 2007 V16 14.01
Rainers Krišmanis Talsu novada sporta skola 2007 V16 14.01
Zigmārs Gorbāns CPSS 2008 V16 14.01
Ralfs Siliņš CPSS 2008 V16 14.01
Ralfs Adlers CPSS 2008 V16 14.01
Markus Naprejenko CPSS 2008 V16 14.01
Pēteris Šmits CPSS 2007 V16 14.01
Rūdis Putniņš CPSS 2008 V16 14.01
Raivo Mārtinsons CPSS 2007 V16 14.01
Mārtiņš Lancs CPSS 2007 V16 14.01 15.01
Emīls Zauriņš CPSS 2007 V16 14.01
Rūdolfs Raudziņš CPSS 2008 V16 14.01 15.01
Patriks Pužulis CPSS 2008 V16 14.01 15.01
Rolands Fjodorovs CPSS 2008 V16 14.01
Treviss Zazītis CPSS 2008 V16 15.01
Lūkass Siliņš Ogre OK/Ogres novads 2007 V16 14.01 15.01
Artūrs Kalniņš SS Arkādija 2007 V16 14.01 15.01
Miks Meijers SS Arkādija 2007 V16 14.01 15.01
3550280 Dāvis Kalniņš SS Arkādija 2007 V16 14.01 15.01
Kristiāns Osmanis SS"Arkādija" 2008 V16 14.01 15.01
Emīls Kancāns Ogres biatlona klubs 2007 V16 14.01
Deivids Kuļšs Balvu sporta skola 2008 V16 14.01
Adrians Damme Siguldas Sporta Skola 2007 V16 14.01
Roberts Būda Siguldas Sporta Skola 2007 V16 14.01
Gusts Mednis Madonas bjss 2008 V16 14.01
3550276 Ernests Jekimovs CPSS 2006 V18 14.01 15.01
3550277 Emīls Freivalds CPSS 2006 V18 14.01
3550278 Rainers Upenieks Madonas BJSS 2005 V18 14.01
Eduards Kronbergs Siguldas Sporta skola 2005 V18 14.01 15.01
3550283 Ritvars Ļepeškins Madonas BJSS 2006 V18 14.01
Renārs Žīgurs Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2006 V18 14.01
Oskars Priedītis Gulbenes BJSS 2006 V18 14.01
Artūrs Filips Igaviņš Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2006 V18 14.01 15.01
Niks Berģis Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2005 V18 14.01 15.01
3550266 Pēteris Lukstiņš SS Arkādija 2006 V18 14.01 15.01
3550264 Jēkabs Skolnieks SS Arkādija 2006 V18 14.01 15.01
Zigurds Ulass Ogres biatlona klubs 2006 V18 14.01
3550279 Kajs Fogelis Balvu sporta skola 2006 V18 14.01 15.01
Ernests Mednis Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2006 V18 14.01
3550273 Audris Odo Vītloiņš Ogre OK/Ogres novads 2005 V18 14.01 15.01
Gvido Eizāns Aizkraukles 2004 V20 14.01
3550234 Edijs Eiduks TEAM EIDUKI 2003 V20 14.01 15.01
3550275 Ēriks Circens Balvu Sporta skola 2004 V20 14.01 15.01
3550254 Sandijs Suhānovs Siguldas Sporta skola 2003 V20 14.01 15.01
3550253 Rainers Paeglis Siguldas Sporta skola 2003 V20 14.01 15.01
Linards Anspoks Siguldas Sporta skola 2004 V20 14.01 15.01
Artūrs Žmurovs Aizkraukles 2004 V20 14.01
Dāvis Ende Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2004 V20 14.01 15.01
Daniels Kovaļenko Aizkraukles 2004 V20 14.01
3550225 Lauris Kaparkalējs Madonas BJSS 2003 V20 14.01 15.01
3550248 Gustavs Sināts Madonas BJSS 2004 V20 14.01 15.01
3550249 Silvestrs Švauksts Madonas BJSS 2004 V20 14.01 15.01
3550231 Bruno Krampe SS Arkādija 2003 V20 14.01 15.01
3550229 Roberts Martins Klauģis SS Arkādija 2003 V20 14.01 15.01
3550262 Krišjānis Lācis SS Arkādija 2004 V20 14.01
3550261 Nils Kristiāns Lībietis SS Arkādija 2004 V20 14.01 15.01
Uģis Roberts Beķeris Madonas BJSS 2003 V20 14.01
Dmitrijs Andrejevs Daugavpils Sporta Parvālde 1979 V40 15.01
Jānis Dokāns Balvu novads 1981 V40 15.01
3780121 Olegas Batutis PKKSC 1963 V50 14.01 15.01
Pavels Kirilovskis 1966 V50 15.01
3780083 German Petuchov Startas 1969 V50 15.01
Uģis Dančauskis 1966 V50 15.01
Gatis Neimanis Talsu biatlona klubs 1968 V50 15.01
Leons Seškens Baltic Block 1956 V60 15.01
Arūnas Panavas Verkiai 1962 V60 15.01