Pieteiktie dalībnieki Latvijas Čempionātam Rollerslēpošanā 2022 3. posmam. Entered competitors for Latvian rollerskiing championship 3. stage


Vārds/Name Uzvārds/Surname Klubs/Club Gads/Year Grupa/Group
Jasmīna Treikmane CPSS 2013 S10
Rebeka Martinova CPSS 2013 S10
Alise Krastiņa CPSS 2014 S10
Marta Vētra Madonas BJSS 2013 S10
Diana Škaļikova Madonas BJSS 2015 S10
Elizabete Kolveite Madonas BJSS 2013 S10
Agate Pavāre Madonas BJSS 2013 S10
Enija Skraukstiņa Madonas BJSS 2013 S10
Katrīna Dumberga Madonas BJSS 2013 S10
Ance Arama Madonas BJSS 2013 S10
Maija Putāne SS Arkādija 2013 S10
Amēlija Koroševska SS Arkādija 2013 S10
Melisa Petroviča CPSS 2013 S10
Paula Alise Jaunzema CPSS 2013 S10
Sofija Škaļikova Madonas BJSS 2014 S10
Luīze Spalviņa CPSS 2014 S10
Lauma Glāzniece Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2014 S10
Stefānija Buligina Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2013 S10
Anete Čable Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2013 S10
Patrīcija Kraukle Madonas BJSS 2014 S10
Elza Krastiņa CPSS 2012 S12
Marta Brence CPSS 2012 S12
Samanta Supe Madonas BJSS 2011 S12
Ieva Zvirgzdiņa Madonas BJSS 2012 S12
Dārta Ruļuka Madonas BJSS 2011 S12
Meldra Indriksone Madonas BJSS 2012 S12
Katrīna Gaile SS Arkādija 2011 S12
Elza Radziņa SS Arkādija 2011 S12
Katrīna Hansone SS Arkādija 2012 S12
Ulrika Rutule SS Arkādija 2012 S12
Hanna Rutule SS Arkādija 2012 S12
Inese Pitrāne Krāslavas Novada Sporta skola 2011 S12
Evelīna Kripašova Krāslavas Novada Sporta skola 2011 S12
Dace Kairāne Krāslavas Novada Sporta skola 2011 S12
Sendija Līva Dūmiņa CPSS 2011 S12
Adele Šlēziņa CPSS 2011 S12
Zane Salmiņa CPSS 2011 S12
Nellija Puriņa CPSS 2011 S12
Rita Dilba Krāslavas novada Sporta skola 2012 S12
Evija Avsjukeviča Krāslavas novada Sporta skola 2011 S12
Madara Ploriņa Madonas BJSS 2012 S12
Amēlija Platā Madonas BJSS 2011 S12
Herta Butkus Siguldas sporta skola 2012 S12
Elīza Bērziņa Siguldas sporta skola 2011 S12
Agnese Dārziņa Siguldas sporta skola 2012 S12
Patrīcija Maija Dunde Madonas BJSS 2012 S12
Sabīne Ciukore Madonas BJSS 2012 S12
Karlīna Pulkstene Madonas BJSS 2012 S12
Estere Piksone SK ASM 2009 S14
Dārta Šķēle Madonas BJSS 2009 S14
Alise Plāte Madonas BJSS 2009 S14
Lāsma Marta Beķere Madonas BJSS 2009 S14
Luīze Miglone Madonas BJSS 2009 S14
Kerija Krēmere Madonas BJSS 2009 S14
Sabīne Grudule Madonas BJSS 2010 S14
Elizabete Keita Ozoliņa Madonas BJSS 2010 S14
Kate Skujiņa SS Arkādija 2009 S14
Anna Gaile SS Arkādija 2009 S14
Helēna Meri SS Arkādija 2010 S14
Līva Kalniņa SS Arkādija 2010 S14
Sanija Japiņa Krāslavas Novada Sporta skola 2010 S14
Ariana Tribisa Krāslavas novada Sporta skola 2009 S14
Marta Žīgure Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2010 S14
Stella Bleidele Cpss 2007 S16
Laura Alziņa Cpss 2008 S16
Keita Patrīcija Kolna Madonas BJSS 2007 S16
Martīne Djatkoviča Krāslavas Novada Sporta skola 2008 S16
Viktorija Rutkovska Krāslavas Novada Sporta skola 2008 S16
Anna Nikola Berkolde Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2007 S16
Eleanora Labsvīra Siguldas Sporta Skola 2008 S16
Keita Marcinkeviča Siguldas Sporta Skola 2008 S16
Elza Bleidele Cpss 2005 S18
Estere Volfa Cpss 2005 S18
Madara Veckalniņa Madonas BJSS 2006 S18
Adriana Osmane SS Arkādija 2005 S18
Viktorija Kurciša SS Arkādija 2006 S18
Adriāna Šuminska Krāslavas novada Sporta skola 2005 S18
Lauma Vīgante Madonas BJSS 2006 S18
Elīze Bremze Ogre OK/SC 2005 S18
Ieva Vaļska Cpss 2003 S20
Jana Volka Krāslavas novada Sporta skola 2004 S20
Jolanta Pence Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2004 S20
Elita Zālīte 1967 S50
Ivo Caune Cēsis 1973 V
Aleksandrs Artūrs Ļūļe SS Arkādija 2002 V
Jānis Circens Balvu novads 1994 V
Niks Saulītis Madona 2001 V
Rūdolfs Kārlis Spulle Cēsis 2013 V10
Dāvids Romanovs Madonas BJSS 2013 V10
Deniss Žeiris Madonas BJSS 2013 V10
Oskars Liepiņš Madonas BJSS 2013 V10
Jurģis Miezājs Madonas BJSS 2013 V10
Rojs Strods Madonas BJSS 2013 V10
Kārlis Laimonis Gipslis Madonas BJSS 2013 V10
Rūdolfs Kalvis Kupcis Madonas BJSS 2013 V10
Eduards Labucis Madonas BJSS 2013 V10
Renārs Zaķis CPSS 2015 V10
Adrians Avens CPSS 2013 V10
Miķelis Klimovičs CPSS 2013 V10
Miks Klimovičs CPSS 2014 V10
Ernests Berkolds Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2013 V10
Daniels Biezais Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2013 V10
Arnis Čablis Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2013 V10
Kārlis Valters Ločmelis Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2013 V10
Otto Gaiss CPSS 2012 V12
Gustavs Spolītis CPSS 2012 V12
Niklavs Kristaps Lapiņš CPSS 2012 V12
Rojs Skrastiņš CPSS 2012 V12
Ņikita Volčkovs Madonas BJSS 2011 V12
Eduards Karlsons Madonas BJSS 2011 V12
Edvards Kramerovskis Madonas BJSS 2012 V12
Maksims Ščitovs Madonas BJSS 2012 V12
Aleksandrs Meri SS Arkādija 2012 V12
Kalvis Ievalts Mežs SS Arkādija 2012 V12
Vilis Ozols-Ozoliņš SS Arkādija 2012 V12
Artūrs Zaķis CPSS 2011 V12
Kristers Krists Bašķers CPSS 2011 V12
Jānis Artūrs Lingarts CPSS 2012 V12
Miķelis Salmiņš Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2011 V12
Jāzeps Kubuliņš Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2011 V12
Dāvids Stepe Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2011 V12
Ronalds Brekte Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2012 V12
Ralfs Svalbs Madonas BJSS 2011 V12
Ginters Bērziņš Madonas BJSS 2009 V14
Raivis Markuss Drozds Madonas BJSS 2010 V14
Maksims Volčkovs Madonas BJSS 2010 V14
Danils Volčkovs Madonas BJSS 2010 V14
Artjoms Žeiris Madonas BJSS 2010 V14
Valts Vuškāns Madonas BJSS 2009 V14
Edgars Aivo Asaris Madonas BJSS 2010 V14
Ervīns Kūlītis Madonas BJSS 2010 V14
Patriks Garisons SS Arkādija 2009 V14
Jēkabs Kurcišs SS Arkādija 2009 V14
Noa Rutulis SS Arkādija 2009 V14
Viesturs Ozols-Ozoliņš SS Arkādija 2009 V14
Ričards Hansons SS Arkādija 2009 V14
Valts Skujiņš SS Arkādija 2010 V14
Alberts Gertmanis SS Arkādija 2010 V14
Rūdolfs Bricis SS Arkādija 2010 V14
Dmitrijs Timofejevs SS Arkādija 2010 V14
Ernests Skride CPSS 2009 V14
Kristiāns Dzalbs Krāslavas Novada Sporta skola 2010 V14
Mārcis Glāznieks Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2010 V14
Emīls Vanags Siguldas Sporta Skola 2009 V14
Justs Uga Umblejs Siguldas Sporta Skola 2009 V14
Leo Bilāns Siguldas Sporta Skola 2010 V14
Roberts Tolpežņikovs Siguldas Sporta Skola 2009 V14
Bruno Bilāns Siguldas Sporta Skola 2007 V16
Artūrs Kalniņš SS Arkādija 2007 V16
Kristiāns Osmanis SS Arkādija 2008 V16
Emīls Spolītis CPSS 2008 V16
Mārtiņš Lancs CPSS 2007 V16
Rūdolfs Raudziņš CPSS 2008 V16
Gregors Pauliņš Krāslavas Novada Sporta skola 2007 V16
Mārtiņš Severīns Vecelis Krāslavas Novada Sporta skola 2007 V16
Rihards Lisenoks Krāslavas Novada Sporta skola 2007 V16
Indriķis Ints Circens Balvu BJSS 2007 V16
Adrians Stepe Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2007 V16
Matīss Salmiņš Gulbenes BJSS/SK Lejasciems 2008 V16
Dāvis Kalniņš Siguldas Sporta Skola 2007 V16
Kristaps Paio Siguldas Sporta Skola 2007 V16
Jēkabs Skolnieks SS Arkādija 2006 V18
Pēteris Lukstiņš SS Arkādija 2006 V18
Kajs Fogelis Balvu BJSS 2006 V18
Eduards Kronbergs Siguldas Sporta skola 2005 V18
Oleksi Ilnytsky SS Arkādija 2005 V18
Bruno Krampe SS Arkādija 2003 V20
Roberts Martins Klauģis SS Arkādija 2003 V20
Krišjānis Lācis SS Arkādija 2004 V20
Nils Kristiāns Lībietis SS Arkādija 2004 V20
Edijs Eiduks TEAM EIDUKI 2003 V20
Ēriks Circens Balvu BJSS 2004 V20
Rainers Paeglis Siguldas Sporta skola 2003 V20
Sandijs Suhānovs Siguldas Sporta skola 2003 V20
Linards Anspoks Siguldas Sporta skola 2004 V20
Gustavs Sināts Madonas BJSS 2004 V20
Silvestrs Švauksts Madonas BJSS 2004 V20
Jānis Dokāns Balvi 1981 V40
Jānis Skolnieks SKOLNIEKS SS Arkādija 1972 V50
Uldis Lapsa 1966 V50
Uģis Dančauskis TRX Cēsis 1966 V50